Kapadokya Düğün Otelleri Tavsiye, Kapadokya Otelleri

Kapadokya düğün otelleri ve Kapadokya romantik lüks otelleri içinde Argos in Cappadocia ilk sıralarda yer almaktadır. Kapadokya’nın masalsı coğrafyası sadece gezip görmek değil, en özel anlarınızı yaşamanız için de size kucak açıyor. Dünyaca ünlü mistik ve etnik yapısıyla Kapadokya düğün, balayı gibi özel anlarınız için harika bir yer. Kapadokya’nın şüphesiz ki en güzel oteli olan Argos in Cappadocia özel anlarınızı için biçilmiş bir kaftan.

Nevşehir sınırları içinde merkezden 5 Km uzaklıktaki Argos in Cappadocia Uçhisar mevkisinde yer alıyor. Bir misafir olmanın yanı sıra kendinizi evinizde hissettiğiniz bir konfor sunarken aynı zamanda modern ve etnik çizgiler ile sizi tarihin sayfalarından gezinirken anda da kopmamanız için tüm imkanları sağlıyor.

Argos in Cappadocia Açık Alan
Kapadokya lüks otelleri

Argos in Cappadocia tarihi bir manastırın kalıntılarının üstüne yapıldı. Bu kalıntıların parçalarını otelde görmek mümkün. Doğanın güzelliği yapıların mistik hissi ile burada düğününüzü yapmak size büyük bir keyif verecektir. Hayatınızda yeni bir döneme adım attığınız bu döneminizde Argos in Cappadocia size bu yeni hayatınızın ilk günlerini en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyor.

Argos in Cappadocia bu bölgenin nadir havuzlu otellerinden birisi, fakat Argos in Cappadocia havuz ve konfor standartlarını bir gömlek yukarı çekerek, içinde havuz olan odalar sunuyor. Düğün telaşı ve yorgunluğun ardından Argos düğünüzü yapmak ve sevdiklerinizle bu mutlu anlarınızı paylaşmak  adına bir vaha diyebiliriz. Her mevsim ayrı bir güzellik sunan Kapadokya’da büyülü ambiyansı ile yıl boyunca size birbirinden farklı deneyimler sunuyor.

Argos in Cappadocia Düğün
Kapadokya Düğün Otelleri

Mükemmel manzarasıyla Argos in Cappadocia kendi bağlarında yetiştirdikleri üzümler ile yapılan şaraplarınızı içerken bu büyülü coğrafyanın tadını çıkartabilirsiniz. Odanızda bulunan havuzda romantik anlar geçirirken şöminenin sıcaklığı ile içinizi ısıtabilirsiniz.   Kapadokya’nın olmazsa olmazı olan sıcak hava balonlarını izlemek ve bu balonlara binerek güneşin doğuşunu izlemek isteyen misafirlerine keyifli bir hizmet sağlıyor.

Argos’ta sıcak hava balonlarıyla kendinizi gökyüzünde ki balonlar ile huzur ve mutluluğa bırakabilirsiniz. Argos in Cappadocia sihirli bir değnek ile hayalinizde ki düğünü gerçekleştirmek adına size birçok hizmet sunuyor. Açık alanda yapılan düğünlerin keyfinin bir başka olduğunu hepimiz biliyoruz. Açık alanda yapılacak bir düğün için Kapadokya’dan daha iyi bir lokasyon olabilir mi? Sıcak hava balonlarının gün boyunca yıldız edasıyla gökyüzünde olmaları ile Argos mistik bir atmosfer ile size harika bir düğün konsepti sunuyor.

Kapadokya romantik oteller
Kapadokya balon manzaralı oteller

Argos in Cappadocia sonsuz mutluluğa adım attığınız bu özel günde, sizlere hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyor. Benzeri olmayan rüya gibi bir düğüne, hafızalara Avrupa’nın en iyi otel, düğün ve özel etkinlikler butik otellerinden biri olarak kazınan otel ile tanıklık edeceksiniz. Argos in Cappadocia, Kapadokya romantik restoranlar denince anılan dünyaca ünlü ve bol ödüllü bir Seki restoranı barındırıyor. Seki restoranında yapılan yemeklerin tamamı doğal ürünler ile yapılıyor.  Argos in Cappadocia’nın arazisinin içinde yer alan tarlarda yetişen bu ürünler ile hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler tüketebilirsiniz. Seki restoranı oldukça geniş ve güzel bir menüye sahip Anadolu mutfağından esintileri modern bir damak zevki ile harmanlayarak size oldukça rafine bir mutfak sunuyor. Kendi yetiştirdikleri üzümler ile yaptıkları ve yıllandırdıkları şarapları ile harika akşam yemekleri yiyebilirsiniz.

Argos in Cappadocia
Argos in Cappadocia

Klasik düğünlerden farklı olarak mistik ve doğanın içinde bir düğün hayal ediyorsanız. Argos in Cappadocia sizin için harika bir seçenek olacaktır. Yeni hayatınızın ilk günlerini burada geçirmek ve dinlenmek size çok iyi gelecektir.  

Argos in Cappadocia’ya Nasıl Gidilir?

Kayseri Ekilet Havalimanına’dan 78 Km, Nevşehir Kapadokya Havalimanına ise 36 Km uzaklıkta. Kişisel aracınız ile gitmek istediğinizde Istanbul’dan 8 saat süren bir araç yolculu ile Argos in Cappadocia’ya ulaşabilirsiniz.

Kapadokya düğün otelleri tavsiyesi olarak bu yazımızda Argos in Cappadocia’yı size önerdik. Sizin de Argos in Cappadocia ile ilgili paylaşmak istediğiniz bilgiler varsa lütfen yorum kısmından tüm ziyaretçilerimizle paylaşınız. 🙂      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.