Kapadokya Düğün Otelleri Tavsiye, Kapadokya Romantik Düğün Otelleri

Kapadokya düğün otelleri ve Kapadokya romantik düğün otelleri size  özel anlarınızı yaşamanız için size kucak açıyor. Dünyaca ünlü mistik ve etnik yapısıyla Kapadokya düğün, balayı gibi özel anlarınız için harika bir yer. Kapadokya’nın en güzel düğün otelleri ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Argos in Cappadocia

Kapadokya Düğün Otelleri
Argos in Cappadocia

Kapadokya’nın şüphesiz ki en güzel otellerinden birisi olan Argos in Cappadocia mistik havası ve etnik yapısı ile en özel anlarınızı kusursuz bir şekilde yaşamanız için size kucak açıyor. Argos in Cappadocia en özel anlarınızı laiğiyle yaşamanız için biçilmiş bir kaftan adeta. Binlerce yıllık bir manastır kalıntılarından yapılan Argos in Cappadocia manzarası ve ödüllü Seki Restoranı ile düğün ve özel günleriniz için size eksiksiz bir hizmet sunuyor. Avrupa’nın en iyi otel düğün ve etkinlik oteli olarak kabul edilen Argos in Cappadocia sihirli bir değnek işe hayalinizdeki düğünü yaşayabilirsiniz. Açık ve kapalı alan olarak iki düğün seçeneği sunan Argos in Cappadocia uzun masalar ile bahçe ve iç mekân süslemeleri ile ışıklar için keyifli bir atmosfer yaratıyor. Ödüllü restoranı olan Seki restaurant Kapadokya‘nın özel şefleri ile birlikte karar vereceğiniz menü rafine bir lezzet sunacak. Detaylı fiyat ve organizasyon bilgisi için Argos in Cappadocia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Klasik düğünlerden farklı olarak mistik ve doğanın içinde bir düğün hayal ediyorsanız. Kapadokya sizin için harika bir seçenek olacaktır. Yeni hayatınızın ilk günlerini burada geçirmek ve dinlenmek size çok iyi gelecektir.

 

Green Cave Garden Hotel

Kapadokya Düğün Otelleri
Green Cave Hotel 

Nevşehir Avanaos vadisinde bulunan Green Cave Hotel mükemmel bir manzara eşliğinde yeni hayatınızın ilk adımını atmak için harika bir nokta diyebiliriz. Green Cave Hotel kuruluşundan bu yana birçok özel davete v sahipliği yapıyor ve mutlu çiftlerin en önemli anlarına şahitlik edip misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Düğün, kına, nişan gibi birçok aktivite için kapıları açık olan Green Cave Hotel özel anlarınız için bütçenize ve zevkinize uygun paketler sunuyor. 200-250 kişilik bir kapasiteye sah Nikâh töreninizi çiçekler ile bezenmiş bahçe ve sunak açık havada yapılan bu etkinlikler için hoş bir ambiyans yaratıyor.

Genelde beyaz renklerini tercih eden Green Cave Hotel isteğine bağlı olarak geniş bir renk paleti sunuyor. Düğünlerin olmazsa olmazı olan Işık ses ve sahne sistemleri için son teknoloji kullanarak eksiksiz bir düğün kurgulanıyor. İsteğinize bağlı olarak organizasyon şirketi ve fotoğrafçılarınızı getirmeniz imkân tanınan bu otelde kendi catering firmanızı da getirebilirsiniz. Düğün öncesi menülerden tadım yaparak kendiniz ve sevdikleriniz için harika bir menü çıkarmanıza olanak sağlıyor. Green Cave Hotel’e ait web sitesinden iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Exedra Hotel Cappadocia

Kapadokya Düğün Otelleri
Exedra Hotel Cappadocia

Kapadokya’nın eşsiz güzelliğinde ve Exedra Hotel Cappadocia konforu ve avantajlı paketleri sayesinde kusursuz bir düğün planlamak sizin çok tatmin edecektir. Profesyonel bir ekip ile çalışan Exedra Hotel Cappadocia beklentileriniz doğrultusunda sadece size özel bir davet konsepti yaratıyorlar. Exedra Hotel Cappadocia’da yaratıcılığın bir sınırı yok diyebiliriz. Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüzde sizi özel hissettirmek için üstün bir çaba harcıyor. 100- 150 kişilik bir kapasiteye sahip.

Exedra Hotel Cappadocia içinde özenle dekore edilmiş bir Chapel bulunuyor. Nikah masasına giden gelin yolu dahi özen ile tasarlanmış. El işçiliği taş duvarlardan oluşan bu otel hem sizi hem de misafirleriniz el üzerinde tutmak için her ayrıtı düşünülmüş. Yuvarlak ahşap masalardan oluşan düğün alanı tahta detayları ile rustik bir hava yaratıyor. Dilerseniz dışardan fotoğraf ekibinizi getirerek en güzel anlarınız ölümsüzleştirebilirsiniz. Otelde düğün yapıyor olmanın en güzel taraflarını ister düğün öncesi ister düğün sonrası mükemmel bir manzara eşliğinde odanızda hazırlanabilir ve dinlenebilirsiniz. Detaylı fiyat ve organizasyon bilgisi için Exedra Hotel Cappadocia sitesinden bulunan numarayı arayabilir ya da iletişim formu doldurarak fiyat alabilirsiniz.

Size bu yazımızda Kapadokya düğün otelleri tavsiyelerinde bulunduk sizde Kapadokya düğün otelleri ilgili paylaşmak istediğiniz bilgiler varsa lütfen yorum kısmından tüm ziyaretçilerimizle paylaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.